JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI – Tereza Valášková

Úvodní video kurzu: JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI od Terezy Valáškové.

🎓 O KURZU
Je čas na změnu? Najděte si novou práci! V dnešní době je práce všude dost. Ale jaké práce? Chcete-li si najít práci, která vás bude bavit, kde budete dělat něco užitečného, kde budete mít možnost se realizovat ve skvělé firmě a s fajn lidmi, je možné, že se o ni budete muset poprat.

Pokud máte na mušce skvělou práci, nebude stačit, že se přihlásíte a oni vás vezmou, protože na trhu nikdo jiný není. Tady si budou vybírat. A je to dobře. Vy si chcete přece také dobře vybrat!.

Tento kurz je absolutním shrnutím všeho důležitého, co potřebujete k tomu, abyste převzali kontrolu nad svou kariérou. Připraví vás, “nachytří” a vybaví takovými informacemi a dovednostmi, že budete vědět, co chcete dělat a proč, budete se prezentovat tím nejlepším, originálním životopisem a motivačním dopisem, a každý personalista nebo manažer z vás bude nadšený. Budete ideálním kandidátem a budete si moci vybírat. Pusťte se do studia!

Automatický transcript

Minuta: 0
Dobrý den Ahoj vítám vás u kurzu. Jak si najít skvělou práci v současné době pořád slyšíme okolo sebe, že momentálně je ten nejlepší čas na změnu zaměstnání a že na trhu nejsou lidi a tím pádem se může zdát, že najít si práci musí být opravdu jednoduché. No není to úplně tak záleží totiž na tom jakou práci hledáte. Pokud Hledáte práci, která vás bude bavit bude naplňovat a dostanete za ní dobře zaplaceno, tak jsem si jistá, že vám tenhle kurz hodně pomůže. Moje jméno je Tereza Valášková a posledních osm let svojí kariéry se věnuji převážně náboru. Pracovala jsem jako Headhunter tedy lovec hlav personální agentuře jako specialista náboru a nebo jako personální manažer v nadnárodních společnostech v současné době se věnuji personálnímu poradenství a to jak jedincům tak společnostem v Kurzu
Minuta: 1
najdete přesné postupy, návody scénky a ukázky. Já vás Krok za krokem provedu od myšlenky na změnu zaměstnání přes přípravu hledání té správné nabídky. Právě pro vás napíšeme spolu životopis motivační dopis. Připravíme se na ten kontakt se zaměstnavatelem. Naučíte se jak perfektně zvládnout pohovor. A všechno další kola, která na něm můžou všechno co mám v tomhle kurzu, řeknu je z praxe a je to ověřené na stovkách kandidátů, které mi prošly rukama v dalším videu si řekneme podrobně. Čím se budeme v jednotlivých částech kurzu zabývat, abyste věděli, co vás čeká.

Předchozí video

JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI - LEKCE 57: Nejčastější chyby - Tereza Valášková

Další video

PROGRAMOVÁNÍ PRO ZELENÁČE - 6. LEKCE: Příkazový řádek - Martin Podloucký