JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI – LEKCE 4: Co chci a proč to chci – Tereza Valášková

4. LEKCE ZDARMA: Co chci a proč to chci z kurzu JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI od Terezy Valáškové.

🎓 O KURZU
Je čas na změnu? Najděte si novou práci! V dnešní době je práce všude dost. Ale jaké práce? Chcete-li si najít práci, která vás bude bavit, kde budete dělat něco užitečného, kde budete mít možnost se realizovat ve skvělé firmě a s fajn lidmi, je možné, že se o ni budete muset poprat.

Pokud máte na mušce skvělou práci, nebude stačit, že se přihlásíte a oni vás vezmou, protože na trhu nikdo jiný není. Tady si budou vybírat. A je to dobře. Vy si chcete přece také dobře vybrat!.

Tento kurz je absolutním shrnutím všeho důležitého, co potřebujete k tomu, abyste převzali kontrolu nad svou kariérou. Připraví vás, “nachytří” a vybaví takovými informacemi a dovednostmi, že budete vědět, co chcete dělat a proč, budete se prezentovat tím nejlepším, originálním životopisem a motivačním dopisem, a každý personalista nebo manažer z vás bude nadšený. Budete ideálním kandidátem a budete si moci vybírat. Pusťte se do studia!

Automatický transcript

Minuta: 0
Teď už máte jasno v tom, co umíte. Co nabízíte a Pojďme se tedy podívat na to, co chcete. A proč to chcete ve většině případů, když dělám pohovor s kandidáty, tak se jich ptám na tu stejnou věc. Odnesete si, že jste teď v téhle té konkrétní firmě a řekněte mi co hledáte. Jaká jsou vaše kritéria při výběru zaměstnavatele na tyhle otázky, musíte umět odpovědět, co chcete. A proč to chcete ukazujete tímto svojí motivaci, co v té práci vlastně chcete dělat přestat a co vás baví, aby si představíte sami sebe v svoji ideální práci, co tam tedy děláte, jaká ta práce je. Jste někde venku nebo jste v kanceláři? Pracujete v týmu nebo samostatně nebo dokonce vedete lidi někteří manažeři současní manažeři, kteří vedoucím dokonce s ní o tom, že už lidi vůbec nepovedou, takže i tímhle směrem se můžou vaše myšlenky ubírat. Rozmyslete si, jestli chcete pracovat manuálně a nebo radši mozkem, ale hlavně Nejdůležitější
Minuta: 1
je, abyste Proč tohle všechno vlastně chcete? Souvisí to právě s tím Kde se nacházíte ve své kariéře třeba, že chcete nějakým stylem začít nebo z nějakého důvodu. Chcete tu změnu. Když budete vědět proč, tak to dokážete. Jednak zaměstnavateli dobře vysvětlit a jednak když potom dostanete ve finále nějakou nabídku, tak dokážete také posoudit, jestli je ta nabídka pro vás skutečně vhodná a jestli vy jste nabídky dostanete právě to co chcete. A v následujících videích se budeme věnovat tomu nad čím se máte zamyslet. Podle toho v jaké fázi kariéry se zrovna nacházíte.

Předchozí video

JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI - LEKCE 57: Nejčastější chyby - Tereza Valášková

Další video

PROGRAMOVÁNÍ PRO ZELENÁČE - 6. LEKCE: Příkazový řádek - Martin Podloucký