JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI – LEKCE 29: Co když jste fluktuant – Tereza Valášková

29. LEKCE ZDARMA: Co když jste fluktuant z kurzu JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI od Terezy Valáškové.

🎓 O KURZU
Je čas na změnu? Najděte si novou práci! V dnešní době je práce všude dost. Ale jaké práce? Chcete-li si najít práci, která vás bude bavit, kde budete dělat něco užitečného, kde budete mít možnost se realizovat ve skvělé firmě a s fajn lidmi, je možné, že se o ni budete muset poprat.

Pokud máte na mušce skvělou práci, nebude stačit, že se přihlásíte a oni vás vezmou, protože na trhu nikdo jiný není. Tady si budou vybírat. A je to dobře. Vy si chcete přece také dobře vybrat!.

Tento kurz je absolutním shrnutím všeho důležitého, co potřebujete k tomu, abyste převzali kontrolu nad svou kariérou. Připraví vás, “nachytří” a vybaví takovými informacemi a dovednostmi, že budete vědět, co chcete dělat a proč, budete se prezentovat tím nejlepším, originálním životopisem a motivačním dopisem, a každý personalista nebo manažer z vás bude nadšený. Budete ideálním kandidátem a budete si moci vybírat. Pusťte se do studia!

Automatický transcript

Minuta: 0
Víte o jakém životopisu personalisté nebo manažeři snít? Nejlépe, aby jste vystudovali v oboru začali od Píky, vypracovali se měli minimálně zkušenost 5 let v jedné společnosti a nejlépe ještě v rámci společnosti postoupili na vyšší pozici, tak takhle ideální životopis asi nikdo z nás nemá, takže Co dělat, pokud máte vícero pracovní zkušenosti. A relativně krátkých. Pokud máte praxe například jeden rok nebo dva roky a po dvou letech prostě měníte práci, tak pro každého, kdo čte váš životopis. Vypadáte jako takzvané fluktuant, prostě si o vás bude myslet, že jste buďto neloajální, že nikde nevydržíte, nebo že jste neměli uspokojivé pracovní výsledky a nebo že jste nepracovali dobře v daném kolektivu nic z toho samozřejmě pro vás není pozitivní. Takže jak na to pokud máte hodně takovýhle v krátkých zkušenosti a určitě pokud byl nějaký objektivní důvod pro ukončení pracovního poměru například.
Minuta: 1
činnosti firmy nebo něco podobného gelu propouštění z organizačních důvodů tak tam ten důvod odchodu napište mohla se vám také v rámci kariéry stát že jste šlápli vedle takže jste někde nastoupili a ještě v rámci zkušební doby jste zjistili že to není ono Pokud máte takovýhle v přešlapů více a to se také stává tak zvažte které se tam dát a jestli vůbec někdy je možná lepší vypadat jako nezaměstnaný než mít tam několik pracovních zkušeností které jsou 3 měsíční docela často se mi stává že v životopisech čtu na takovéhle odstavec popisu co všechno ti lidé lidé dělali na pozici na které byly tři měsíce což je nesmysl takže pokud máte jednu dvě určit tam můžete dát ale zvažte jestli celkově tu vizáž toho vašeho životopisu to nekazí a jestli to z vás právě nedělá toho fluktuant tak někdy je prostě lepší tam tyhle zkušenosti nedávat Určitě vás napadlo, co potom máte tedy říct u pohovoru, když si to nedáte do životopisu
Minuta: 2
a někdo se vás zeptá, co jste dělali tady v tom období. Doporučuji normálně přiznat Ano. Nastoupil jsem v té době do nějaké práce, ale nebylo to ono a vysvětlíte ty objektivní důvody, takže netvařte se jakože Byl jsem nezaměstnaný, neklidně to řekněte a řekněte ani mi ta zkušenost nestála za to, abych to dával do životopisu. Buďto to nebylo ani relevantní vůči této pozici a nebo zkrátka. Nic jsem se tam nenaučil. Nic mi to nedalo a proto to tam nebylo, ale byl jsem byl se v tu chvíli zaměstnaný.

Předchozí video

JAK SI NAJÍT SKVĚLOU PRÁCI - LEKCE 57: Nejčastější chyby - Tereza Valášková

Další video

PROGRAMOVÁNÍ PRO ZELENÁČE - 6. LEKCE: Příkazový řádek - Martin Podloucký