JAK NAUČIT DĚTI ČÍST – Dana Míková

Jedná se o ÚVODNÍ VIDEO ke kurzu JAK NAUČIT DĚTI ČÍST od Dany Míkové.

🎓 O KURZU
Čtění je jedna z nejdůležitějších dovedností, kterou se dítě musí naučit. Čím dříve se dítě naučí číst, tím dříve se mu otevře kouzelný svět pohádek a příběhů. Vytvoří si k četbě vztah a celý jeho život ho budou knihy provázet. Získá tím obrovskou výhodu oproti lidem, kteří nečtou a jeho život bude mnohem bohatší.

Většina dětí projevuje zájem o písmenka a o čtení mnohem dříve než ve škole. Některé děti čtou plynně a s porozuměním ve čtyřech nebo v pěti letech.

Pokud chcete své dítě vést ke čtení, můžete s tím začít už ve dvou letech. Nejde ale samozřejmě o žádnou výuku. Vše je přirozené, formou hry, kdy dítě ani neví, že se vlastně něco učí.

Jak na to? To se dozvíte v kurzu Jak naučit děti číst.

Automatický transcript

Minuta: 0
Vy rodiče vítám vás na kurzu, jak naučit dítě číst, já vás v kurzu provedu krok po kroku tím, abyste dosáhli toho, aby vaše dítě četlo s chutí a s radostí ještě v době než nastoupí do první třídy a pokud máte doma školáka, který má sečením potíže podívejte se na kurz a může pomoci i vám. Jmenuji se Dana Míková a 32cm učila prvňáčky a druhá čky, učila jsem je číst psát a počítat. Nejvíce mě na tom bavilo je učit právě cheese, a proto se tomu věnuje i dnes přesto, že jsem již v soukromé sféře v současné době lektoruje kurzy pro asistenty a pedagogy externě
Minuta: 1
vyučuje na vysokých školách. Dělám metodickou práci ve škole pro pedagogické pracovníky a Stále jsem v přímém kontaktu s žáky v dětském centru. Tato práce mě velice naplňuje. Protože dělám s velkou radostí a co v kurzu najdete. Projdeme spolu cestu od toho jak u dítěte vzbudit zájem přes poznávání písmenka. Budeme se společně učit písmenka nacvičovat čtení slov, ale i jednoduchých vět až po plynule čtení s porozuměním. Ukážu vám některé techniky a cvičení, které můžete se svými dětmi dělat a jsou většinou formou hry. V praktické části budou ukázky z práce s 3. A třičtvrtě letou sofinkou součástí kurzu je i spousta materiálů ke stažení, abyste nemuseli trávit spoustu času s výrobou pomůcek.

Předchozí video

JAK NAUČIT DĚTI ČÍST - LEKCE 4: Zásady a principy - Dana Míková

Další video

Polární souřadnice a nekonstantní meze | 6/8 Dvojné integrály | Matematika | Onlineschool.cz