Domů / Kanály

Kanály

Projekt je v pilotním provozu. Všechny kanály jsou zařazeny se svolením jejich autorů Práce na dalším obsahu jsou v plném proudu. Děkujeme za pochopění a přejeme příjemnou zábavu!

Jsme studenti oboru počítačová fyzika na FPF SLU. Kromě fyziky budu hovořit o budoucnosti lidstva i jeho minulosti, umělé inteligenci i mimořádných zajímavostech z jiných oborů.

Protože záleží na tom, od koho se učíte, chceme abyste i vy měli možnost učit se od těch nejlepších. Pomocí online video-kurzů se pak můžete učit snadno, rychle a moderní formou vše, co vás pálí. 📢 NAŠE FILOSOFIE 📢 Naší filosofií je nabízet vám hodně kvalitního obsahu za málo peněz. Chceme, abyste na LearnTube chodili rádi. Posloucháme vaše postřehy i nápady na kurzy, o které byste měli zájem. ▶️ KURZY MAJÍ FORMU VIDEÍ ▶️ Můžete si je kdykoli zastavit nebo se k nim vracet, můžete si je pouštět na počítači, na mobilu nebo tabletu, zkrátka kdekoli se vám to hodí.

Každý kurz obsahuje část přístupnou zdarma, abyste si mohli daného lektora vyzkoušet. 📈 VZDĚLÁNÍ PRO NÁS PŘEDSTAVUJE NEUSTÁLÝ ROZVOJ 📈 Sami se vytvářením LearnTube spoustu věcí učíme. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, kterou nám můžete zaslat na info@learntube.cz 🕴️ UČIT MŮŽETE I VY! 🕴️ Umíte něco, co ostatní ocení?

Napište nám na 📧 chci-ucit@learntube.cz nebo volejte: 📞 731317084. 💙 Marek, Vojta, Klára a Pavel

Pomáhám lidem porozumět matematice. Provozuji portály LearnTube.cz a Mathematicator.com

Všechny naše streamy naleznete na LearnTube Streamy.

Onlineschool.cz je web, na kterém najdeš spoustu videí z matematiky, fyziky, statiky a stavební mechaniky, termomechaniky, pružnosti a pevnosti. Vytvořil jsem jej proto, abyste vy studenti zvládli rychleji své školní povinnosti a zbylo vám více času na svůj život. Zakladatelem tohoto projektu je Radek Zeman, který původně vystudoval energetiku na VUT FSI v Brně.

Můžeš sledovat mou tvorbu na Facebooku
Všechna videa z matematiky a dalších technických předmětů najdeš na https://onlineschool.cz

Mohli by vás zajímat i tvůrci na webu yovicat.cz

StandaShow
Teslacek Aitacek